Szczypce, nożyce, obcęgi

Zestawy odpowiednio dobranych szczypiec to narzędzia, które każdy zajmujący się nawet nieprofesjonalnie branżą budowlaną powinien mieć zawsze pod ręką.

www.powiatzachodni.pl

Z powodzeniem sprawdzają się nie tylko przy pracach serwisowych, czy modelowaniu remontowanych powierzchni, ale także w modelarstwie, elektronice, czy w pracach warsztatowych.

W skład najczęściej spotykanych zestawów nożyc i szczypiec budowlanych wchodzą: szczypce uniwersalne, szczypce tnące, boczne, proste, wydłużone, okrągłe, płaskie, tnące, czołowe, czy do ściągania izolacji – wybór jest więc niezwykle szeroki, a zastosowanie bardzo różne, w zależności od zapotrzebowania.

Wysokiej jakości materiały, z których wykonane są te trochę droższe zestawy gwarantują trwałość i perfekcyjne wykonanie, nawet przy modelowaniu bardzo niewielkich powierzchni, wymagających pracy z niezwykłą precyzją.

Oprócz tego w budowlance często przydają się odpowiednie nożyce – do cięcia drutu, przewodów, a nawet specjalne nożyce do cięcia blachy, zapewniające cięcie bardzo trwałych materiałów.

https://www.ewpa.pl http://e-keller.pl/kategoria-produktu/maszyny-tampodruk/