Kurtki

Bez względu na porę roku, w szafie każdej kobiety powinno znaleźć się miejsce na różne kurtki. Latem sprawdzą się takie z cienkich tkanin, które ochronią przed deszczem i wiatrem. Można je nosić nawet w torebce zamiast parasola, bo zajmują niewiele miejsca. Dla kobiety w ciąży to dobre zabezpieczenie na deszczową pogodę. Na chłodniejsze dni warto się zaopatrzyć w kurtkę, która będzie spełniała kilka funkcji.

Dobrze zaprojektowany model można nosić latem, jesienią i zimą, a to dzięki odpinanym ocieplaczom i kapturom czy też specjalnej wstawce z przodu kurtki. Ta wstawka powoduje, że ubranie staje się uniwersalne przez całą ciążę i sprawdzi się również po tym okresie. Ważne są tkaniny, które wykorzystuje się do szycia ubrań wierzchnich. Obecnie na zewnętrzną warstwę kurtek stosuje się najczęściej poliamid, który jest bardzo wytrzymałym materiałem, a do środka wszywa się tkaniny zawierające jak najwięcej składników naturalnych np. len, bawełnę bądź kaszmir.

Materiały na kurtki są dostępne w wielu kolorach i wzorach, dlatego każda zainteresowana osoba znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

http://ewpa-sklep.pl/category/czesci-zamienne-zeby-do-lyzek bity Pozdriv